Kies je favoriete radiostation

Dossiers

Jeroen Pauw wint TV Beeld voor zijn tv-programma 5 Jaar Later

Medianieuws

Arjen Lubach, presentator van het satirische tv-programma 'Zondag met Lubach' viste dit jaar naast het net. De tv-beelden ging deze keer naar Jeroen Pauw. Jeroen Pauw kreeg een beeld voor zijn tv-programma 5 Jaar Later, in de categorie 'beste actuele programma'. Eva Jinek is de beste presentator van 2016 volgens haar vakgenoten.

De Beeld en Geluid Oeuvre Award gaat naar Linda de Mol. De prijs voor de Beste hoofdrol is voor Susan Radder in 'One Night Stand' en voor de beste bijrol krijgt Frank Lammers een beeld voor 'Icarus – De Wetenschapper'.

De Beeld en geluid oeuvre award gaat dit jaar naar Linda de Mol.

De uitreiking van de vakprijzen (geen publieksprijzen) is op 28 maart, dan worden ook de andere prijzen uitgereikt. [Radio.NL

Beeld en geluid oeuvre award
 Linda de Mol

Beste nieuwe format
 Het Geheim van de Meester (PosVideo, AVROTROS)
 Het Instituut (BlazHoffski, BNN/NTR)
 The Amsterdam Project (Kalemami, RTL 4)

Beste amusement
 Geer & Goor: Zoeken Een Hobby! (Talpa, RTL 4)
 MINDF*CK (OVP, AVROTROS)
 Zondag met Lubach (Human Factor, VPRO)

Beste grote showprogramma
 All You Need Is Love (Endemol Shine, RTL 4)
 Dance Dance Dance (Talpa, RTL 4)
 The Roast of Gordon (MasMedia, Comedy Central)

Beste reality
 Ik Vertrek (Simpel Media, AVROTROS)
 The Amsterdam Project (Kalemami, RTL 4)
 The Island (Endemol Shine Nederland, Net5)

Beste factual
 Break Free (Skyhigh TV, BNN)
 De Laatste Downer (EO)
 De Verenigde Staten van Eva (KRO-NCRV)

Beste actuele programma
 5 Jaar Later (TVBV, NTR)

beste reportage en documentaire(programma)
 2Doc: De Moskeemannetjes (BNN-VARA / Episode One, VARA)
 Langs de oevers van de Yangtze (De Haaien, VPRO)
 Schuldig (Human)

Beste jeugdprogramma
 Alleen op de wereld (Lemming Film, VPRO)
 Nederland in 2050 (EO)
 Welkom in de jaren 60 (NTR)

Beste presentator
Eva Jinek

Beste dramaserie
 A’dam – E.V.A. (NTR / VARA / VPRO)
 Als de dijken breken (Joco Media / Menuet, EO)
 Vechtershart (Endemol Shine, BNN)

Beste regie voor een dramaserie
 Norbert ter Hall, A’dam – E.V.A. (NTR / VARA / VPRO)
 Tim Oliehoek, Moordvrouw (Endemol Shine, RTL 4)
 M. Rogaar & S. Wouterlood, Alleen op de wereld (Lemming Film, VPRO)

Beste script voor een dramaserie
 Robert Alberdingk Thijm, A’dam – E.V.A. (NTR / VARA / VPRO)
 Pieter Bart Korthuis, Vechtershart (Endemol Shine, BNN)
 Dirk van Pelt, TOON (NewBe, KPN Presenteert)

Beste tv-film en korte serie
 De Grote Zwaen (CTM Pictures, BNN)
 De Zaak Menten (NL Film, Omroep MAX)
 One Night Stand – Horizon (BALDR Film, NTR / VARA / VPRO)

Beste hoofdrol
 Susan Radder, One Night Stand – Horizon (BALDR Film, NTR / VARA / VPRO)

Beste bijrol
 Frank Lammers, Icarus – De Wetenschapper (Pupkin, NTR)

Beste app
 Iris (KRO-NCRV)
 The Voice of Holland (Talpa, RTL 4)
 Vlucht HS13 (KRO-NCRV)

Beste online video
 #BOOS (BNN, YouTube)
 Legends of Gaming (Endemol Shine, YouTube)
 Vol Gas met Joey (Tuvalu Media, YouTube)

Beste branded content concept
 Centraal Medisch Centrum i.s.m. VriendenLoterij (Talpa, RTL 4)
 Goede Tijden, Slechte Tijden i.s.m. WE Fashion (Endemol Shine, RTL 4)
 Legends of Gaming i.s.m. KPN (Endemol Shine, YouTube)

Gerelateerde Artikelen